728 x 90

Ο Μ.Α. Ορφανίου υποδέχεται την Αναγέννηση Θαλασσιάς

Ο Μ.Α. Ορφανίου υποδέχεται την Αναγέννηση Θαλασσιάς

Εκτός αγωνίζονται Νέστος και Αετός Οφρυνίου με Πανδραμαϊκό και ΑΕ Διδυμοτείχου αντίστοιχα

 

Την Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2020 διεξάγεται η 2η αγωνιστική του 1ου ομίλου της Γ΄ Εθνικής.

Ο Νέστος έχει έξοδο στην Δράμα για το ματς με τον Πανδραμαϊκό και θα το διευθύνει ο Αθανάσιος Δραγούσης από την ΕΠΣ Κιλκίς. Εκτός έδρας, με την ΑΕ Διδυμοτείχου, παίζει ο Αετός Οφρυνίου και διαιτητής ορίστηκε ο Αριστοτέλης Κωστούλας της ΕΠΣ Άρτας.

Πρώτο εντός έδρας παιχνίδι για τον Μ.Α. Ορφανίου με αντίπαλο την επίσης νεοφώτιστη Αναγέννηση Θαλασσιάς και διαιτητής ορίστηκε ο Περικλής Παρχαρίδης της ΕΠΣ Δράμας.

Αναλυτικά, το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 2ης αγωνιστικής του 1ου ομίλου της Γ΄ Εθνικής (18/10, 16:00) έχουν οριστεί ως εξής:

 

Αλεξανδρούπολη FC – Απόλλων Παραλιμνίου

Διαιτητές: Λαπατάς, Καραγιάννης, Δανδανίδης (ΕΠΣ Θράκης)

Παρατηρητής: Εμπλιούκ (ΕΠΣ Ξάνθης)

 

Άρης Αβάτου – Δόξα Σιδηροχωρίου

Διαιτητές: Κατσίνης, Καρασαββαϊδης, Δεδονάκης (ΕΠΣ Καβάλας)

Παρατηρητής: Στρατούδης (ΕΠΣ Έβρου)

 

Πανδραμαϊκός – Νέστος Χρυσούπολης

Διαιτητές: Δραγούσης, Χαραλαμπόπουλος, Μαυρίδης (ΕΠΣ Κιλκίς)

Παρατηρητής: Τζίκας (ΕΠΣ Μακεδονίας)

 

ΑΕ Διδυμότειχου – Αετός Οφρυνίου

Διαιτητές: Κωστούλας (ΕΠΣ Άρτας), Γκιόση, Καρακασίδης (ΕΠΣ Θράκης)

Παρατηρητής: Σαββόγλου (ΕΠΣ Ξάνθης)

 

Μ.Α. Ορφανίου – Αναγέννηση Θαλασσιάς

Διαιτητές: Παρχαρίδης, Κουβαλάκης, Ραβίκαλης (ΕΠΣ Δράμας)

Παρατηρητής: Γαβριηλίδης (ΕΠΣ Θράκης)

 

ΑΕ Ευόσμου – ΑΕ Αμπελοκήπων

Διαιτητές: Κατεριάδης, Σηπάκης, Αδραμάνης (ΕΠΣ Πέλλας)

Παρατηρητής: Καζακίδης (ΕΠΣ Κιλκίς)

 

Ελπίδα Σαππών – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Διαιτητές: Τσοπουλίδης, Κηλικιώτης (ΕΠΣ Ξάνθης), Χρυσέλης (ΕΠΣ Δυτ. Αττικής)

Παρατηρητής: Κωνσταντάρας (ΕΠΣ Καβάλας)

 

Εθνικός Σοχού – Ορφέας Ξάνθης

Διαιτητές: Κεφάλας, Σάββας, Αναστασιάδης (ΕΠΣ Σερρών)

Παρατηρητής: Κελάζογλου (ΕΠΣ Χαλκιδικής)

Νέα σε εικόνες


Πρόσφατα άρθρα

Τοπική επικαιρότητα